Foto-Sfera.pl
realizacja zamówień: 513-149-295
sprawy techniczne: 513-149-295

StartO nasCennikPromocjeOpinie klientówRegulaminPomocKontakt

menu
O nas

zdjęcia przez internet

Dziś człowiek ma mało czasu dla siebie i na załatwianie różnych spraw. Ale też i dziś ma wielkie, niespotykane dotąd możliwości w dokumentowaniu swojego życia, pasji i zmian otoczenia.
Większość ludzi kocha fotografować, a dzięki rozwijającej się technologii fotografii cyfrowej stało się to dla nich niezwykle proste.
Właśnie dla nich, zatem i dla CIEBIE, foto-sfera.pl daje możliwość przeniesienia cyfrowego zapisu obrazu na papier, bez konieczności wychodzenia z domu. Za pomocą kilku kliknięć myszką zamówisz odbitki przez internet i otrzymasz najwyższej jakości zdjęcia na papierze, byś mógł w każdej chwili i w każdym miejscu pokazać je swoim bliskim i znajomym i ponownie kontemplować chwile zarejestrowane w obrazie.
Najwyższą możliwą jakość odbitki gwarantujemy Ci przede wszystkim dzięki pasji i wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu, ale także dzięki najnowocześniejszej
- laserowej technologii wykorzystywanej w naszej "ciemni". foto-sfera.pl dysponuje własnym laboratorium z maszynami FRONTIER najbardziej znanej na rynku fotograficznym firmy FUJIFILM. Do wykonywania odbitek zdjęć stosujemy papier oraz ekologiczną chemię tylko i wyłącznie produkcji FUJIFILM.
Wszystkie Twoje zdjęcia , o ile zachodzi tego potrzeba, są poprawiane (korygowane) przez laboranta, by wydobyć z nich wszystkie walory barwne, by jeszcze bardziej cieszyły oko.
Możesz także przysłać do nas pocztą tradycyjną zamówienie na nośniku ( CD, pendrive ), a także FILM do wywołania i wykonania z niego odbitek więcej
Zdajemy sobie sprawę, że w sieci nie jesteśmy jedyni. Jednak jesteśmy przekonani, że jak już raz skorzystasz z naszego serwisu, to zostaniesz z nami - w pełni zadowolony z naszej jakości i opowiesz o nas swoim znajomym. I będziesz tu wracał za każdym razem gdy zapełni się karta pamięci w Twoim aparacie, bo cenisz sobie jakość i profesjonalizm

ŻYCZYMY UDANYCH ZDJĘĆ
i
ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z SERWISU foto-sfera.pl


zespół foto-sfera.pl

zamów zdjęcia cyfrowe przez internet teraz
zamów wywołanie filmu i odbitek teraz

(c) 2009 foto-sfera.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone projekt i realizacja: morekart