Foto-Sfera.pl
realizacja zamówień: 513-149-295
sprawy techniczne: 513-149-295

StartO nasCennikPromocjeOpinie klientówRegulaminPomocKontakt

menu
ZAMAWIANIE ODBITEK ZDJĘĆ

1. Przed przystąpieniem do zamawiania zdjęć cyfrowych należy założyć sobie konto w naszym serwisie foto-sfera.pl za pomocą rejestracji (rejestracja jest bezpłatna). Mając już swoje konto, można logować się do serwisu i składać zamówienia na wywołanie zdjęć, postępując zgodnie z podpowiedziami wyświetlanymi na panelu zamówień klienta. Jeśli z jakiejś przyczyny nastąpi przerwa w transmisji Twojego zamówienia na nasz serwer, to po ponownym zalogowaniu się na swoje konto, będziesz mógł w zakładce "Moje zamówienia" kontynuować składanie zamówienia, dosyłając brakujące zdjęcia.
Podczas składania zamówienia określisz format zdjęć, czy mają być błyszczące czy matowe, ilość poszczególnych odbitek a także sposób kadrowania ( tzn. automatyczne czy  "z paskami" )
UWAGA
Maksymalna objętość zamówienia nie może przekroczyć  1,5 GB !
 
sprawdź


2
. Można także przysłać na nasz adres nośnik (np. CD, pendrive) z zapisanymi zdjęciami i opisem sposobu wykonania odbitek (format, po ile szt., matowe czy błyszczące i sposób kadrowania - automatyczne czy  "z paskami" ) oraz Twoje dane adresowe (imię, nazwisko, adres email, tel. kontaktowy i adres na który mamy odesłać gotowe zdjęcia). W emailu podamy rozliczenie i dane do przelewu.

3.
Można także przysłać na nasz adres film (negatyw małoobrazkowy, proces C-41)  do wywołania wraz z opisem sposobu wykonania odbitek (format, matowe czy błyszczące, oraz ewentualnie po ile szt.) i koniecznie Twoje dane adresowe ( imię, nazwisko, adres email, tel. kontaktowy i adres na który mamy odesłać gotowe zdjęcia).
Wywołanie filmu (kolorowy lub czarno-biały, proces C-41) kosztuje 5,00 zł , natomiast ceny odbitek i przesyłki znajdują się w cenniku.
Po wywołaniu filmu i zdjęć, podamy w  emailu rozliczenie i dane do przelewu.


Powrót do listy tematów

(c) 2009 foto-sfera.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone projekt i realizacja: morekart