Foto-Sfera.pl
realizacja zamówień: 513-149-295
sprawy techniczne: 513-149-295

StartO nasCennikPromocjeOpinie klientówRegulaminPomocKontakt

menu
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Zamawianie odbitek zdjęć.
P: Jak mogę zamówić zdjęcia na waszej stronie?
O: 1.
Przed przystąpieniem do zamawiania zdjęć cyfrowych należy założyć sobie konto w naszym serwisie foto-sfera.pl za pomocą rejestracji (rejestracja jest bezpłatna). Mając już swoje konto, można logować się do serwisu i składać zamówienia na wywołanie zdjęć, postępując zgodnie z podpowiedziami wyświetlanymi na panelu zamówień klienta. Jeśli z jakiejś przyczyny nastąpi przerwa w transmisji Twojego zamówienia na nasz serwer, to po ponownym zalogowaniu się na swoje konto, będziesz mógł w zakładce "Moje zamówienia" kontynuować składanie zamówienia, dosyłając brakujące zdjęcia.
Podczas składania zamówienia określisz format zdjęć, czy mają być błyszczące czy matowe, ilość poszczególnych odbitek a także sposób kadrowania ( tzn. automatyczne czy  "z paskami" )
UWAGA
Maksymalna objętość zamówienia nie może przekroczyć  1,5 GB !
 
sprawdź
2
. Można także przysłać na nasz adres nośnik (CD, pendrive) z zapisanymi zdjęciami i opisem sposobu wykonania odbitek (format, po ile szt., matowe czy błyszczące i sposób kadrowania-automatyczne czy " z paskami" ) oraz Twoje dane adresowe (imię, nazwisko, adres email, tel. kontaktowy i adres na który mamy odesłać gotowe zdjęcia). W emailu podamy rozliczenie i dane do przelewu.
3.
Można także przysłać na nasz adres film (negatyw małoobrazkowy proces C-41)  do wywołania wraz z opisem sposobu wykonania odbitek (format, matowe czy błyszczące, oraz ewentualnie po ile szt.) i koniecznie Twoje dane adresowe ( imię, nazwisko, adres email, tel. kontaktowy i adres na który mamy odesłać gotowe zdjęcia).
Wywołanie filmu (kolorowy lub czarno-biały, proces C-41) kosztuje 5,00zł, natomiast ceny odbitek i przesyłki znajdują się w cenniku.
Po wywołaniu filmu i zdjęć, podamy w  emailu rozliczenie i dane do przelewu.

Zamawianie foto-gadżetów.
P: Jak mogę zamówić foto-gadżety na waszej stronie?
O: Aby to zrobić, należy przejść na stronę fotogadżety. Następnie wybrać odpowiednie gadżety i opłacić zamówienie więcej.

Zamówienie BARDZO DŁUGO SIĘ WYSYŁA
P: jak przyspieszyć proces wysyłki ?

O: Twoje zdjęcia zapisane są w zbyt wysokiej rozdzielczości zmień to tak

Ucięty obraz na zdjęciach
P: zamówiłem zdjęcia 10x15 i otrzymałem odbitki 10x15 z przyciętymi głowami
O: Twój aparat zapisuje zdjęcia ze stosunkiem boków 3:4, natomiast zamówiony format ma proporcje 2:3, podobnie jak pozostałe tradycyjne formaty fotograficzne (9x13,13x18,15x21 itd.), jednocześnie zamówiłeś zdjęcia z opcją KADROWANIE AUTOMATYCZNE
Aby uniknąć ucinania obrazu na odbitkach, można zastosować jeden z następujących sposobów:

sposób 1 : w ustawieniach aparatu zmień opcję zapisu zdjęć na proporcje 2:3 (tradycyjne)
sposób 2 : zamów zdjęcia w formacie cyfrowym ( np. 10x13, 20x25 ...)
sposób 3 : zamów zdjęcia w formacie tradycyjnym ( 9x13, 10x15, 13x18, 15x21 ... ) z zaznaczeniem opcji CAŁY KADR , wtedy otrzymasz odbitki z zachowanym pełnym obrazem na papierze, ale z białymi paskami po dwóch bokach
sposób 4 : przed złożeniem zamówienia przekadruj swoje zdjęcia do oczekiwanego formatu w prosty i szybki sposób ( patrz POMOC - Kadrowanie zdjęć.)        
Powrót do listy tematów

(c) 2009 foto-sfera.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone projekt i realizacja: morekart