Foto-Sfera.pl
realizacja zamówień: 513-149-295
sprawy techniczne: 513-149-295

StartO nasCennikPromocjeOpinie klientówRegulaminPomocKontakt

menu
Terminarz

Dzięki naszemu terminarzowi już nigdy nie zapomnisz o spotkaniu, opłatach czy urodzinach bliskich. Terminarz został przygotowany tak by maksymalnie przypominać tradycyjny "papierowy" terminarz który zna każdy z nas. Oprócz tego został on wyposażony w wszystko to czego tradycyjny terminarz zwyczajnie nigdy nie będzie w stanie posiadać.


Do głównych funkcji Terminarza zaliczamy:
  • możliwość planowania rzeczy do zrobienia w danym dniu,
Masz wykonać ważny telefon za tydzień o danej porze? Zapisz go w odpowiedniej godzinie w danym dniu a gdy on nadejdzie Terminarz sam przypomni Ci tym.

  • możliwość ustawienia przypomnień jednorazowych,
Nie chcesz zapomnieć obejrzeć filmu w telewizji? Albo o wizycie u lekarza? Nic prostszego. Wystarczy tylko ustawić odpowiednie przypomnienie.

  • możliwość ustawienia przypomnień cyklicznych,
Zdarzyło Ci się kiedyś zapomnieć o jakiejś rocznicy, świętach czy urodzinach? Albo spóźnić się z opłatami? Nasz program już nigdy nie pozwoli Ci zapomnieć o tych rzeczach. Do wyboru masz przypomnienia: roczne, miesięczne, tygodniowe i codzienne. Dodaj odpowiednie przypomnienie i zapomnij o pamiętaniu.

  • możliwość dodawania krótkich notatek,
Potrzebujesz szybko spisać listę zakupów na wieczór? Nic prostszego. Uruchom Terminarzowy Notatnik i spisz co potrzebujesz. A jak coś Ci przyjdzie do głowy później po prostu edytuj treść notatki.

  • możliwość dodania danych kontaktowych,
Zdarza Ci się zapomnieć numer telefonu do znajomego czy jakiejś firmy? A może zapominasz o ich adresie? Dodaj odpowiedni kontakt do jednej z czterech grup (rodzina, znajomi, praca, inne) a już zawsze będziesz mieć te dane w zasięgu ręki.

  • możliwość ustawienia automatu sprawdzającego Twoje skrzynki pocztowe,
Nie lubisz korzystać z programów do odbierania poczty (np. Outlooka)? Ale męczy cię Ciągłe sprawdzanie "czy jest coś nowego" w skrzynce pocztowej. Wystarczy, że wpiszesz dane swojego konta e-mail do terminarza a ten co 3 minuty będzie robił to za Ciebie i powiadomi Cię gdy znajdzie "coś nowego".

Terminarz (podgląd)

Wymagania systemowe
- Pamięć operacyjna: ~ 20-30 MB
- Przestrzeń dyskowa : ~ 10 MB
- System operacyjny : Microsoft Windows 98/2000/XP/Vista
- Karta graficzna: Obsługująca co najmniej tryb rozdzielczości 1024x768 (16M kolorów).(c) 2009 foto-sfera.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone projekt i realizacja: morekart